Producenci
XP Metal Detectors - DEUS, ORX...
XP Metal Detectors - DEUS, ORX...

W naszej ofercie znajdują Państwo pełną ofertę wykrywaczy metali firmy XP Metal Detectors 

DEUS, ORX, Pinpointer MI-6 / MI-4, GoldMaxx Power II, Gmaxx II, ADX150, Adventis 2, oraz pozostałe akcesoria i części XP

 

DEUS stworzony przez firmę XP wyznaczył nową jakość na rynku wykrywaczy metali. Po raz pierwszy wykorzystano w detektorze łączność bezprzewodową i teleskopową nóżkę w kształcie litery S. Dzięki zaawansowanym technologicznie komponentom, twórcom udało się uzyskać optymalną moc, szybkość i precyzję, zachowując przy tym niewielką wagę i rozmiar.

Nowy detektor o nazwie ORX.
Zespół inżynierów XP opracował urzadzenie hybrydowe, jednocześnie utrzymując dotychczasowe ,,DNA” pochodzące z detektora Deus.
ORX posiada bardzo łatwe do zrozumienia menu z 4 fabrycznie zaprogramowanymi ustawieniami. Wszystkie 4 programy są dostępne po naciśnięciu jednego przycisku.
Menu główne ma szeroki zakres funkcjii oraz możliwość szybkich zmian ustawień, jeśli zaistnieje potrzeba wprowadzania jakichkolwiek korekt podczas poszukiwań w terenie złota lub monet.

Gold Maxx Power jest idealnym wykrywaczem, przeznaczonym do wyszukiwania małych obiektów na najtrudniejszych obszarach, nawet w glebach silnie zmineralizowanych. Wysoka częstotliwość wyszukiwania (18 kHz) sprawia, że jest on bardzo czuły, na przedmioty trudne do wykrycia, takie jak cienkie monety, złote samorodki, biżuteria i inne małe obiekty.

Dzięki 4,6 kHz częstotliwości pracy, G-Maxx II jest mocnym i wszechstronnym wykrywaczem zwłaszcza dla poszukiwaczy monet i wartościowych przedmiotów w różnych rodzajach gruntu.

 

Wykrywacz Adventis 2 jest przemyślaną kombinacją analogowo-cyfrowej technologii i korzyści wynikających z najnowszych osiągnięć na tym polu. Ten detektor pozytywnie zaskoczy Cię swoją niezawodnością, mocą i głębokością wyszukiwania.

 

 

L.TECH - lokalizatory / wykrywacze instalacji podziemnych, kabli, rur

www.alkomat.com | www.bezpiecznie.com | www.wykrywacze.net | www.wykrywacze360.pl | www.militaria360.pl | www.babolat360.pl | www.gp360.pl | www.testalkomatow.pl 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl