Producenci
Zestawy promocyjne DEUS LITE MINI
Zestawy promocyjne DEUS LITE MINI

ERGONOMIA - Wykrywacz można spokojnie złożyć w 5 sek. Szybki sposób zmiany sondy.

4 WYKRYWACZE W JEDNYM - 4 częstotliwości: 4 kHz, 8 kHz, 12 kHz, 18 kHz z możliwością zmiany

Deus wyznacza przełom technologiczny w konstrukcji nowoczesnych wykrywaczy metali. Opatentowana konstrukcja składa się z trzech elementów: Sondy, zdalnego panelu sterowania i słuchawek (słuchawki do kupienia na innej aukcji), komunikujących się za pomocą cyfrowej transmisji radiowej.

Zasięgi, prędkość, precyzja, nieznaczna masa oraz kompaktowe wymiary zostały osiągnięte dzięki zastosowaniu najnowszych technologii.

Sonda zawiera wszystkie istotne elementy przetwarzające sygnały, które nie muszą już być przekazywane przewodem do panelu kontrolnego, ale są przetwarzane cyfrowo i analizowane przez miniaturowy układ elektroniczny co znakomicie poprawia jakość obróbki sygnału. Następnie dane z układu znajdującego się w sondzie przesyłane są drogą transmisji radiowej do słuchawek i panelu sterowania w czasie rzeczywistym.

Możesz kontrolować pracę detektora jedynie poprzez słuchawki pozwalając na jeszcze lżejszą konfigurację wykrywacza.

Bez konieczności używania panelu zdalnego sterowania, słuchawki umożliwiają regulację wszystkich głównych ustawień wykrywacza takich jak: czułości, dyskryminacji, strojenia do gruntu, częstotliwości (4 kHz, 8 kHz, 12 kHz, 18 kHz), sygnalizacji wielotonowej, programów wcześniej ustawionych w panelu sterowania !

Rozłóż lub złóż wysięgnik wykrywacza w 5 sekund ! Zmień szybko sondy !

Nowy, opatentowany wysięgnik wykrywacza może zostać szybko złożony i jest znacznie łatwiejszy w użytkowaniu niż proste wysięgniki ze zintegrowanym uchwytem. NOWA ŻEBERKOWANA KONSTRUKCJA.


L.TECH

www.alkomat.com | www.bezpiecznie.com | www.wykrywacze.net | www.wykrywacze360.pl | www.militaria360.pl
www.babolat360.pl | www.centrum-nawigacji.pl | www.gp360.pl
www.testalkomatow.pl 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl